Vyhraj telku za nálepku – 2 jednoduché kroky ako sa stať Žrebcom

kiki_adminVýhody

Milé dámy, vážení páni, divokí tínedžeri, rozkošné detičky, ctení seniori, drahí rodáci, dávajte prosím POZOR!

Už dlho snívate o novej telke? Pohádali ste sa s manželkou, s otcom, dcérou, svokrou (doplniť podľa toho, čo sa Vám hodí) a v návale zlosti ste vyhodili svoj krásny super tenučký LCD televízor von oknom? Pozerali ste niektorú z politických relácii a Váš neobľúbený politik Vás tak nasrdil, že ste po ňom hodili vázu, popolník, mačku, alebo inú vec, ktorú ste mali poruke a ten dokonalý displej na Vašom fulHáDé televízore to už nerozchodí? Želáte si ďalší televízor do domácnosti, aby ste sa nemuseli donekonečna dohadovať s manželkou, alebo deťmi čo budete v telke sledovať? Máte doma televízor v každej izbe, ale chcete ešte ďalší na WC či do kúpeľne?

Ak ste, čo i len na jednu z týchto otázok odpovedali áno, tak zaostrite prosím obraz, zosilnite zvuk a dávajte dobrý pozor. Je tu príležitosť ako sa veľmi rýchlo a jednoducho vďaka našej súťaži môžete dostať k novému LED televízoru. Stačí tak málo…

Ako sa zapojiť
Pravidlá súťaže sú veľmi jednoduché: na začiatok postačí, ak máte TeatrO káblovku od spoločnosti RS NET. Ak ešte náhodou nemáte zavedenú výhodnú TeatrO káblovku, ktorú seniori a zákazníci spoločnosti RS NET, využívajúci službu TeatrO Internet dostali zadarmo, objednajte si ju – telefonicky +421 47 238 88 88, cez internet, príp. utekajte do zákazníckeho centra RS NET, pretože toto je ponuka, ktorá sa neodmieta.

nalepkaPrvou z podmienok súťaže je zaobstarať si nálepku s textom “Aj my sme naladení na TV Rimava”. Že kde môžete takúto nálepku získať? Určite to nebude v časopise Bravo, Žena a život, alebo Urob si sám. Takúto nálepku totiž získate výlučne na jednom jedinom mieste – v našom Zákazníckom cen­tre TEATRIUM. Takže neváhajte, sadnite do auta, nakopnite svoju motorku, babetu, kolobežku či oslíka a uháňajte do zákazníckeho centra spoločnosti RS NET na ulici Petra Hostinského 2593, kde Vám ju ochotný personál veľmi rád vydá. Túto nálepku si potom pekne nalepíte na Vašu (pozor!!! nie na susedovu) poštovú schránku.

Druhou z podmienok súťaže, ktorú musíte splniť je, aby ste si naladili čerstvú novú regionálnu TV Rimava na svojom TV prijímači na hociktorý TV kanál v rozmedzí od 0 do 9. Každý mesiac bude prebiehať žrebovanie z pomedzi všetkých zákazníkov spoločnosti RS NET, ktorí majú zapojenú TeatrO káblovku a ktorí sú automaticky zaradení do žrebovania. Z tohto žrebovania vzíde jeden šťastný človek, nazvime ho Žrebec, ktorý, ak splní obidve podmienky, automaticky vyhráva nový LED televízor.

tvrimava

Táto výnimočná akcia platí od 1.2.2016 do 30.6.2016, takže stále máte možnosť sa do nej zapojiť. Neváhajte ani chvíľu a zaobstarajte si nálepku “Aj my sme naladení na TV Rimava”, prelaďte si TV Rimava na ten správny kanál a oddajte sa sladkému snívaniu o Vašom novom televízore.

teatro-LED tv-blogNáš tip dňa
Užívajte si programový balíček HBO pol roka zadarmo! Náš tip pre Vás je objednať si balíček Teatro internet Rapid, ku ktorému dostanete na 6 mesiacov zadarmo prémiový programový balíček HBO MAX, ktorý zahŕňa programy HBO, HBO2, HBO Comedy, HBO HD, Cinemax a Cinemax 2. Bližšie informácie k výhodným balíčkom nájdete tu. Prajeme Vám príjemnú a ničím nerušenú zábavu.