TEATRO TV LITEViac ako 50 TV programov v digitálnej kvalite Minimálne 5 kanálov v maďarskom jazyku Možnosť zvýhodneného prechodu na TEATRO TV Teatro.

TV LITE prináša riešenie s kvalitným obrazom a širšou ponukou programov v porovnaní so starou káblovkou. Vďaka TeatrO Boxu získate aj mnohé ďalšie funkcie a informácie o programe, ktoré si zamilujete.

ZADARMO: Pre zákazníkov TEATRO Internetu Standard, Rapid a Ultra.

Televízne programy obsiahnuté v tomto balíčku:Kompletný zoznam kanálov je dosupný v Zákazníckom centre


Teatro TV Lite

Viac ako 50 programov len za 3,90€ mesačne. K internetu zadarmo!

Zariadenia potrebné k prevádzke TeatrO TV LITE


    Pre prevádzku služby TeatrO TV je potrebné každý TV prijímač vybaviť digitálnym STB (Set-top-box) zariadením –        TeatrO BoX.

  • TeatrO BoX Standard ( podpora HD, výstup 1x HDMI, 1xComposite Video)

    TeatrO BoX Standard
Predaj STB zariadenia jednorazovo 99,00 €
Prenájom STB zariadenia jednorazovo 49,00 €

Pri vrátení prenajatého STB zariadenia je potrebné zachovať pôvodný obal zariadenia a v prípade opotrebovania diaľkového ovládača, poškodenia zariadenia, je prevádzkovateľ oprávnený požadovať náhradu škody v takej výške, ktorá uvedie zariadenie do bezchybného stavu.

Službu retransmisie zabezpečuje Telly CE s.r.o..

footer_euro_red
PRINESTE PRIATEĽOV A UŠETRÍTE

Máte kamaráta, známeho alebo kolegu, ktorý nevyužíva naše služby? Máme pre Vás ponuku: Prvý zaplatený mesačný paušál Vášho známeho Vám odpočítame z Vašej faktúry. Podmienka: Pri objednávke služby musí byť jasne avizované, že ste novému zákaznikovi naše služby odporučili Vy.


ODKÚPIME VAŠU VIAZANOSŤ

Ak máte viazaný internet u iného poskytovateľa, dáme Vám možnosť si ho zmeniť na TEATRO InterneT od RSNETu. Dostanete od nás na dobu zostávajúcej doby viazanosti u predchádzajúceho poskytovateľa internet zadarmo (najviac 12 mesiacov). Viac informácií v našom zákazníckom centre.