5 dôvodov prečo je TeatrO top

kiki_adminVýhody

Keď si vyberáte internetového či televízneho poskytovateľa, máte na výber z dvoch možností. Prvá, vybrať si z približne rovnakej ponuky bežných providerov, alebo druhá, zvoliť si TeatrO. V nasledujúcich riadkoch sa dočítate, prečo je lepšie vybrať si druhú možnosť.

 

rychlost1. Bezkonkurenčná rýchlosť
Rýchlosť je pre nás všetkým. Máme najrýchlejšie komerčne dostupné pripojenie k internetu na Slovensku. To isté platí aj o našej zákazníckej podpore. Štandardná doba pripojenia nezvykne prekročiť týždeň od objednávky a aj náš zákaznícky servis rieši všetky podnety okamžite. Ak má náš zákazník čas a je doma, problém odstraňujeme ihneď. Nerozlišujeme, či problém vznikol na našej strane, alebo ide o užívateľský problém, všetky podnety riešime ihneď, ako nám o nich dá zákazník vedieť.

 

cena2. Najnižšia cena
Veríme, že internet by mal mať doma každý – na vzdelávanie, prácu, ale aj zábavu. Preto je našou zásadou mať najnižšiu cenu na trhu. Máme napríklad najlačnejší synchrónny 100 Mbps internet na celom Slovenskom – TeatrO Internet Rapid. Okrem toho dostane každý zákazník Wifi Router zadarmo a k TeatrO Internetu dokonca aj TeatrO Pevnú Linku bez akýchkoľvek poplatkov. Najnižšia cena platí aj pri TeatrO TV. Už v základom balíčku za 7,90 eur nájdete širokú ponuku televíznych programov. Pokročilá funkcionalita ako TV Archív, zastav, pretoč, pusti znova, je samozrejme zadarmo.

 

akcie3. Skvelé akcie
Iba s TeatrOm môžete vyskúšať TeatrO Internet a TeatrO TV až na 4 mesiace zadarmo. V bytových domoch viete k TeatrO Internetu získať TeatrO Káblovku alebo TeatrO TV Lite, ako inak, tiež zadarmo. K TeatrO TV môžete získať špeciálne programové balíčky bezplatne až na jeden rok. To isté platí aj o prémiovom balíčku HBO. Aby sme to skrátili, s TeatrOm získate tie najlepšie akcie na trhu.

 

pristup4. Jedinečný prístup
Keďže je pre nás každý zákazník jedinečný, aj my sa snažíme byť jedinečný pre našich zákazníkov. Vďaka TeatrO je Rimavská Sobota jediným mestom v celej Európe so 100% pokrytím optického internetu. Na každej adrese v meste máte teda možnosť pripojenia optického internetu. Jedinečný sa snažíme byť aj našim ľudským prístupom. Máme milých a ochotných technikov, ktorí sa snažia vyhovieť každej požiadavke zákazníkov.

 

noproblem5. Žiadne problémy
Používanie internetu a televízie by malo prinášať radosť, nie komplikácie. Neriešte ceny, pomalý prístup na internet, alebo problémy so servisom. To všetko radi vyriešime za vás. Vy si len vychutnajte užívanie najlepšej TeatrO TV a TeatrO internetu . Ostané nechajte na nás.

Vyskladajte si svoj balíček služieb v troch jednoduchých krokoch: TU

V prípade akýchkoľvek otázok prosím kontaktujte naše zákaznícke centrum, kde vám ochotne poradíme a pomôžeme, alebo nám napíšte email na: info@rsnet.sk
Zákaznícky servis: 0903 455 929